Adunare de devoțiune pentru tineri adulți din întreaga lume cu președintele și sora Oaks

În data de 21 mai 2023, tinerii adulți cu vârste cuprinse între 18 și 30 de ani, căsătoriți sau necăsătoriți, sunt invitați să vizioneze o adunare de devoțiune transmisă în întreaga lume de Biserica lui Isus Hristos a Sfinților din Zilele din Urmă, la care participă președintele Dallin H. Oaks, din Prima Președinție, și soția dânsului, sora Kristen Oaks.

Oaks2023 01Download Photo

Faceți-vă acum planuri de a vă invita prietenii și a vă aduna împreună pentru a asculta mesajele inspirate destinate vouă, transmise de președintele și sora Oaks.

Modalitate de vizionare

Evenimentul este transmis pe ChurchofJesusChrist.org. Începând din 25 mai, acesta va fi disponibil pentru vizionare în Biblioteca Evangheliei (online și pe aplicație), în câteva limbi.